اطلاعاتی که برای خرید بیت کوین در ایران نیاز دارید به همراه مطالب آموزشی و آشنایی با بیت کوین

تبدیل انواع ارز دیجیتال به تومان / دلار/ لیر ترکیه و …|ماشین حساب ارز دیجیتال

0 177

اگر شما چند نوع ارز دیجیتالی دارید و مدام در حال خرید و فروش بیت کوین یا سایر ارزها هستید، پس به یک ماشین حساب برای تبدیل ارز دیجیتال به تومان نیاز دارید. شاید تمایل داشته باشید که هر لحظه معادل قیمت بیت کوین‌های خود را به لیر، دلار، یورو یا هر ارز دیگری داشته باشید.

اگر اطلاعات کافی درباره ارز دیجیتال ندارید مطلب ” ارز دیجیتال چیست” را بخوانید.
به هر حال به ابزارهایی که در این مطلب معرفی خواهد شد نیاز دارید تا بتوانید کار تبدیل انواع ارز دیجیتال به تومان، دلار، لیر ترکیه یا یورو را به سرعت انجام دهید.

تبدیل ارز دیجیتال به تومان در گوگل

برای معادل‌سازی و تبدیل ارز دیجیتال به تومان چند ماشین حساب ارز دیجیتالی وجود دارد. اما ساده‌ترین راه برای دست یابی به معادل قیمت ارز دیجیتال به تومان استفاده از گوگل است.
برای این کار نام ارز دیجیتالی مورد نظر خود را در کنار کلمه Price وارد کنید. بلافاصله قیمت ارز دیجیتالی مورد نظر شما با عدد روز و به ریال محاسبه شده و نمایش داده می‌شود.

برای مثال اگر می‌خواهید قیمت لایت کوین به ریال را بدانید کافی است در باکس جستجوی گوگل این عبارت را وارد کنید Litecoin Price.
گوگل قادر است کار تبدیل ارز دیجیتال به ریال را در کسری از ثانیه انجام دهد.
تبدیل ارز دیجیتال به تمام واحدهای پولی با coinmarketcap
اگر می‌خواهید خیلی سریع بفهمید هر بیت کوین چند دلار است؟ یا برای تبدیل ارز دیجیتال به ریال عجله دارید، می‌توانید از مبدل coinmarketcap استفاده کنید.

اگر میخواهید مطلبی جامع در رابطه با پول کردن ارز دیجیتال بخوانید مقاله ” راهنمای تبدیل ارزدیجیتال به پول” به شما بسیار کمک می کند.

ارز دیجیتال در ایران 🇮🇷 از قانونی شدن تا بیت کوین ایرانی!

برای این منظور وارد لینک coinmarketcap.com که در این سایت است شوید. کافی است نام ارز دیجیتالی خود را از کشوی باز شونده انتخاب کنید، سپس در باکس مقابل آن واحد پولی مورد نظر را پیدا کنید. بلافاصله کار تبدیل بیت کوین به پول یا هر ارز دیجیتالی دیگری به واحد پولی مشخص شده نشان داده می‌شود.

تبدیل ارز

استفاده از مبدل Coinlib برای تبدیل قیمت ارز دیجیتالی

وب سایت دیگری که قادر است کار تبدیل بیت کوین به پول را انجام دهد، Coinlib است. برای تبدیل ارز دیجیتال به ریال و همه واحدهای دیگر پولی، وارد لینک coinlib.io/cryptocurrency-converter شوید. سپس مانند مرحله قبل نام ارز دیجیتالی و واحد پولی که قرار است به آن تبدیل شود را انتخاب کرده و روی دکمه Convert کلیک کنید.

ساتوشی (satoshi) چیست؟ فروش ساتوشی + تبدیل ساتوشی به بیت کوین و تومان

تبدیل بیت کوین به دلار و همه ارزهای دیگر با currexy

برای دیدن این‌که هر بیت کوین چند دلار است؟ یا امکان تبدیل بیت کوین به دلار و هر ارز دیجیتالی به هر واحد پولی، می‌توان از مبدل currexy استفاده کرد.
روی لینک currexy.com/cryptocurrency/converter کلیک کنید و هر نوع ارز دیجیتالی را به هر واحد پولی که مد نظر دارید تبدیل کنید.
استفاده از مبدل currencio برای هر نوع تبدیل ارز دیجیتالی به واحد پولی
Currencio هم وب‌سایتی است که یک مبدل سریع و قدرتمند برای تبدیل ارز دیجیتالی به سایر واحدهای پولی دارد. اگر روی لینک https://currencio.co کلیک کنید به طور مستقیم به صفحه‌ای وارد خواهید شد که مبدل بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی به همه واحدهای پولی معتبر در جهان به شما نمایش داده خواهد شد.

سایت COINSMART برای تبدیل ارزهای دیجیتالی به یکدیگر و به همه واحدهای پولی

اگر بخواهید ارزهای دیجیتالی را به یکدیگر تبدیل کنید، یا بدانید که هر بیت کوین چند دلار است؟ یا نیاز به تبدیل بیت کوین به دلار یا تبدیل ارز دیجیتال به ریال را دارید، کافی است روی لینک coinsmart.com/currency-converter کلیک کنید تا بلافاصله به ماشین حساب تبدیل ارز دیجیتالی به سایر ارزها دسترسی داشته باشید.

تبدیل ارز دیجیتال به هر واحد پولی با coinchefs

سایت coinchefs.COM نیز یک ابزار قدرتمند برای تبدیل ارز دیجیتالی به هر واحد پولی دلخواه دارد. روی لینک coinchefs.com کلیک کنید تا به راحتی به این مبدل دسترسی داشته باشید.

تبدیل ارز دیجیتال به تومان

 

بهره گیری از سایت COINDESK برای تبدیل بیت کوین به پول

سایت COINDESK یکی از معتبرترین سایت‌هایی است که خدمات مربوط به کیف پول دیجیتالی را به کاربران خود عرضه می‌کند. یکی از امکانات این سایت داشتن مبدل برای تبدیل ارز دیجیتال به ریال و همه واحد‌های پولی دیگر است.
لینک مستقیم برای این کار coindesk.com/calculator است. ماشین حساب مبدل و جمع و جور این سایت امکان هر نوع تبدیلی را فراهم می‌کند.

نرم افزارهای تبدیل ارز دیجیتال به ریال

برای تبدیل ارز دیجیتالی به ریال یا هر واحد پولی دیگری، علاوه بر سایت‌ها می‌توانید از نرم افزارهای مخصوص به این کار استفاده کنید. برخی از این نرم افزارها به قرار زیر هستند:

15 تفاوت بیت کوین و اتریوم از زمین تا آسمون!

CRYPTOCURRENCY CONVERTER- Exchange Rates

این اپلیکیشن را می‌توانید از گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید. امتیاز این نرم افزار در گوگل پلی 4.7 است. این عدد نشان می‌دهد که احتمالاً این یکی از قدرتمندترین اپ های تبدیل ارزدیجیتال به ریال یا واحدهای پولی دیگر است.

تبدیل انواع ارزها

Crypto convert-cryptocurrency exchange calculator

امتیاز این اپلیکیشن در گوگل پلی 4.2 است. اما نرم افزار بسیار قدرتمندی است که برای تبدیل هر ارز دیجیتالی به هر واحد پولی می‌توان از آن استفاده کرد.

0 تا 100 "خرید بیت کوین بدون احراز هویت"

Currency converter-money & crypto exchange rates

این اپلیکیشن که هم در گوگل پلی در دسترس است، هم می‌توانید آن را از اپ استور دانلود کنید، بسیار قدرتمند و پر از امکانات است. شاید به همین دلیل کاربران امتیاز 4.7 را برای آن در نظر گرفته اند.

Bitcoin calculator & cryptocurrency converter

این اپلیکیشن از نظر ظاهری کاملاً شبیه به یک ماشین حساب است. می‌توانید آن را روی تلفن همراه خود نصب کنید و در هر شرایطی به سرعت بیت کوین یا هر ارز دیجیتالی را به واحد پولی مورد نظر خود تبدیل کنید.

 

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.