اطلاعاتی که برای خرید بیت کوین در ایران نیاز دارید به همراه مطالب آموزشی و آشنایی با بیت کوین

هک بیت کوین [100% رایگان] 8 نکته از دروغ تا واقعیت…

3 871

پيروزي‌های رمز ارز بیت کوین به دليل اقب گرفتن پادشاه ارزهای دیجیتال. در ساليان پيش باعث اين شد تا با هجوم معامله‌كنندگان و سرمایه‌دران جهت خرید و نگه‌داری بیت کوین گسترش پيدا كند. با عظيم‌تر شدن بستر بیت کوین و ورود معامله كندگان مبتدي به این عرصه، این سوال برای افرد جدید صورت گرفت كه آیا بیت کوین ارز ديجيتال امني است؟ آیا هک بیت کوین به صورت عملي وجود دارد؟ در این مقاله مي‌خواهيم علاوه بر پاسخ به این سوالات، به انواع حملات گوناگوني كه احتمال دارد بر علیه بستر بیت کوین انجام شود شرح مختصري دهيم.

نرم افزار هک بیت کوین

هك به اين معني است كه توسط يك روش سريع و هوشمند به يك سيستم زنجيره وار نفوذ كرد. اغلب هكرها براي اين كار نيازمند يك كامپيوتر هستند كه بر روي يك سرور سوار است تا به كمك آن بتوانند در اطلاعات دستكاري كنند و داده ها را جوري تغير بدهند كه در نهايت به نفع خودشان باشد.

ولي بیت کوین نوعي ارز دیجیتالی هست که توسط نوعي فناوری بلاک چین و به طور صد در صد «غیرمتمرکز» طراحي شده است. به عبارت ديگر در شبکه بیت کوین ابدا کامپیوتر متمرکز يا سروریكه بتواند توانايي نفوذ داشته باشد وجود ندارد. بنابر اين بايد گفته شود كه امنیت در برابر هک شدن، از مزیت‌های مهم بیت کوین و ديگر ارزهای دیجیتال در مقابل ارزهای فیات است و نرم افزار هک بیت کوین يك نوع دروغ بيش نيست. در ادامه به شما پیشنهاد میکنیم مقالات زیر را قبل از ادامه مطلب مطالعه نمایید.

 1. بیت کوین (Bitcoin) چیست؟
 2. ارز دیجیتال چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

نرم افزار هك بيت كوين

اما به كمك خريد اسكريپت هک بیت کوین مي‌توانيد بيت كوين رايگان و سريع بدست آوريد. اسكريپت هک بیت کوین را مي‌توانيد از سايت‌هاي معتبر خريداري كنيد.

روش‌هاي هک بیت کوین رايگان و سريع

 • حمله سایبری به بستر بيت كوين چيست؟

غیرمتمرکز بودن شبکه بیت کوین باعث شده تا از موارد متعددي حمله اين چنيني دور باشد.ولي این بدين معني نيست كه امنیت صددرصدی داراست. روی کاغذ و ازنظر بحث تئوری احتمال حمله سايبري به بیت کوین يا حتی هکارز ديجيتال نيز وجود دارد. تا به امروز حملات متعددي بر شبکه بیت کوین صورت گرفته شده است. بعضي از این حملات نوعي جنگ رسانه‌ای و بعضي ديگر از آن‌ها اغلب نوعي سرکوب‌های قانون‌گذاری بوده است.

6 کیف پول سخت افزاری بیت کوین | بهترین،خرید و ساخت کیف پول سخت افزاری

نوعي از اين دست حمله به حمله روز صفرشهرت دارد كه نه یک نوع تهدید بالقوه، که تهدیدی بالفعل برای ارز ديجيتال بیت کوین است. این اتفاق رخداد سهمگين برای بیت کوین رخ داده است و در تاریخ ارزهای دیجیتال از اين واقعه تحت عنوان “حادثه سرریز ارزش” يا به عبارت ديگر Value Overflow Incident مي‎نامند.

 • حملات اسپم براي هک بیت کوین چيست؟

اسپم به معناي ارسال يك سري پيام نامرتبط براي افرادي است كه به هيچ وجه تمايل به دريافت اين پيام‌ها در روي ايميل و پيغام رسان‌هايشان نيستند. در جهان ارزهای دیجیتال، اسپمرها حجم بشدت زيادي از تراکنش‌ها را ايجاد مي‌كنند، و تلاش مي‌كنند از سرعت شبکه بكاهند. در کد بیت کوین برای اسپمرها راه‌ حلى ايجاد شده است و تراکنش‌ هایي كه کامزد صفر دارند توسط خود شبکه رد می‌شوند.

به همين دليل هست كه يكي از روش‌هاي حمله اسپم به ارز ديجيتال بیت کوین این است که تراکنش‌های زیادی با کارمزد متناسب‌تر که پشتوانه اقتصادی هم نداردايجاد بكند. با كاهش سرعت بستر بيت كويين، تراکنش‌ها كندتر از نوع معمولى تایید می‌گردد و این عامل منجر به دلسردی کاربران می‌شود.

حملات براي هك بيت كوين

افرادي که بیش‌ترین بهره را از اسپم در بستر بیت کوین می‌برند، هواداران بعضي از آلت کوین‌ها و فورک‌های خود بیت کوین هستند. هدف از بعضي از این اسپم‌ها، دلسردي فعالان از بیت کوین، و سوق دادن كاربران به طرف ساير کوین‌ها است.

اگر یک حمله اسپم، با افزایش تقاضا برای تراکنشى در شبکه بيت كوين [به طور مثال براي روزهایی که تغییرات قیمتی بزرگي اتفاق مي‌افتد در يك زمان روي بدهد، اثرات زیاد و تخريب كننده‌اي بر کارایی شبکه بيت كوين دارد و به احتمال شديد سرعت تراکنش‌ها بسيار افت مي‌كند.

شيوع راهکارهایی مثل سگویت و لایتنینگ كه مي‌توان گفت كه مقياس شبكه را تا حدودي بهبود بخشيده‌اند، اين توانايي را دارد تا رفته رفته بیت کوین را از اسپم‌ها مصون کند. به اين خاطر كه بهبود مقیاس‎پذیری منجر به بالا رفتن هزینه اسپم شده و انگیزه هكرها را برای حمله به شبکه كاهش مي‌دهد.

اما اسپمرها می‌توانند برای افزایش هزینه اسپم كارهايي بكنند. به این نحو که اگر افراد زیادی از ماینرها به نفع اسپمرها فعاليت کنند، می‌توانند سود برآمده از ماینینگ را برای هزینه‌های اسپم خرج كنند. اما چرا این اتفاق رخ نمي‌دهد؟

در زمان حمله از طریق اسپم، سرعت شبکه بسياركم مي‌شود و در مقابل هزینه تایید تراکنش‌ها زياد مي‌شود. این دو فاكتور می‌تواند باعث كاهش بسيار زياد قیمت بیت کوین شود.

با کم شدن قیمت بیت کوین، پاداش استخراج آن نيز تا پله‌اي کاهش مي‌يابد که ديگر به هبچ وجه ماینینگ مقرون به صرفه نمي‌شود. به این نحو اگر ماینری که با اسپمر کار می‌کند، قادر نباشد هزینه‌های مالی اسپم را فراهم کند، حمله با شکست رو به رو مي شود.

حمله 51 درصدي چيست؟

هک کیف پول بیت کوین

عبارت حمله ۵۱ درصد به معناي شرایطی است که دسته اي از ماینرها یا به عبارت ديگر استخرهای استخراج، برای به كسب كردن اکثریت هش‌ ریت ارز ديجيتال بیت کوین در تلاش‌اند. برای اینکه شخصي بتواند این حمله بزرگ را سر و سامان دهد، باید هم انرژی و هم قدرت پردازش بسيار گسترده‌اي تامین کند، این انرژی نيز باید از تمام انرژی مصرف شده توسط تمام ماینرهایی که در حال حاضر به استخراج بیت کوین مشغول هستند افزون تر باشد.

نصب کیف پول بیت کوین روی موبایل و کامپیوتر (لیست 15 برنامه + لینک دانلود)

به ديگر سخن، کسی که تمايل دارد حمله ۵۱ درصدی انجام بدهد، باید به هش‌ ریتی برابر با هش‌ ریت كنوني شبکه دست يابد. هم اكنون تعداد استخراج‌کنندگان بیت کوین در سراسر دنیا بشدت رو به افزايش است و دستگاه‌های استخراج نیز هر روز پر قدرت‌تر از ديروز می‌شوند. در نتیجه هش‌ ریت شبکه بیت کوین به شکل فوق العاده‌اي رو به بالا رفته است.

اگر چه حمله 51درصدی به شبكه بیت کوین روی کاغذ احتمالش زياد است، ولي با در نظر گرفتن توان كنوني شبکه، هيچ وقت چنین حمله‌ای نمي‌تواند رخ دهد. تلاش برای به نتيجه رسيدن این نوع حمله نيازمند صرف انرژی و پولِ بيشتر از حد انتظاري است.

با این وجود، کسی که اين توانايي را داشته باشد كه 51 درصد شبکه را در خدمتش بگيرد، می‌تواند:

 • از یک کوین براي دو بار استفاده ببرد
 • از انجام تراکنش‌ها نيز تا حدي جلوگیری بکند.

اما نتيجه دادن حمله 51 درصدی به معنای از بين رفتن کامل شبکه تلقي نمي‌شود. شخصي که51 درصد هش ریت شبکه بيت كوين را در اختیار داشته باشد، نمی‌تواند:

 • تراکنش‌های تاییدشده پيشين را برگرداند.
 • تراکنش‌های جعلي بسازد (که از پيش وجود نداشته‌).
 • از آدرس معيني دارایی‌ها را دزدي بكند.
 • کوین‌های نويني بسازد.

هك كيف پول بيت كوين/ هک بیت کوین با اندرويد

همانطور كه پيشتر بيان شد، هک بیت کوین و بلاک چینِ آن كلا عملي غیرممکن است.ولي پلتفرم‌هایی که کاربران از آن‌ها بهره مي‌برند؛ مثل کیف پول‌ها و صرافی‌ها قابليت هک بيت كويين را دارا هستند و بارها شاهد هک كيف پول بيت كوين بوده‌ايم اما با توجه به قدرتمند بودن شبكه و نياز به سيست‌هاي قوي هک بیت کوین اندرويد دروغي بيش نيست و حداقل نياز اين كار يك لپ‌تاپ قوي با سي پي يو بشدت قوي است و اندرويد اين قابليت را ندارد. پس به شايعات هک بیت کوین با اندرويد زياد دل نبنديد و باور نداشته باشيد.

هك بيت كوين با اندرويد

از مشهورترين صرافی‌هایی که هکرها به آنها حمله كردند می‌توان به موارد زير اشاره داشت:

 • کریپتوپیا
 • بیتفینکس
 • ام‌تی‌گاکس
 • کوین‌چک
 • آپ‌بیت
 • بایننس

اضافه بر صرافی‌هاي معتبر بالا، کیف‌پول‌های بیت کوین هم بسيار مرد حمله هرها هستند و مثل صرافی‌ها، كارنامه خوبي در این زمینه ندارند. اگر شخصي بتواند از هر راهي من جمله انجام فیشینگ همزمان به کلید عمومی و خصوصی کیف پول برسد و به آن دسترسي پيدا كند مي تواند همه دارايي ها را بدزدد.

نمودار قیمت بیت کوین از ابتدا (2010) تاکنون

هک بیت کوین توسط هك كردن کیف پولتان یا صرافی کار فوق العاده اي نیست اما به خاطر داشته باشیدکه هک شدن صرافی‌ها و کیف پول‌ها ابدا به معنی هک بیت کوین و شبکه اين ارز ديجيتال يعني بلاک چین نیست،به عبارت ديگر هک شدن یک سایت به اين معا نيست كه اینترنت هک شده است.

خلاصه

همانطور كه گفته شد، غیرمتمرکز بودن شبکه بیت کوین باعث شده تا از موارد متعددي حمله اين چنيني دور باشد.ولي این بدين معني نيست كه امنیت صددرصدی داراست. روی کاغذ و ازنظر بحث تئوری احتمال حمله سايبري به بیت کوین يا حتی هک بیت کوین اين ارز ديجيتال نيز وجود دارد. تا به امروز حملات متعددي بر شبکه بیت کوین صورت گرفته شده است. بعضي از این حملات نوعي جنگ رسانه‌ای و بعضي ديگر از آن‌ها اغلب نوعي سرکوب‌های قانون‌گذاری بوده است. اما بيت كوين قابل هك نيست.

3 دیدگاه ها
 1. erotik می گوید

  After checking out a few of the blog posts on your blog, I really appreciate your technique of blogging. I saved as a favorite it to my bookmark site list and will be checking back soon. Please visit my website too and let me know how you feel. Cherilyn Dannel Farlay

 2. erotik می گوید

  I mino several currencies but definitely with which better earnings I will have in the future is with Trader, the numbers do not lie and I think that the best thing that can be done to generate good dividends is to mine the currency Elianora Yardley Jaynell

 3. dizi می گوید

  Simply desire to say your article is as surprising. The clearness in your publish is simply excellent and i can suppose you are knowledgeable in this subject. Fine with your permission allow me to clutch your RSS feed to keep updated with coming near near post. Thank you a million and please carry on the gratifying work.| Gilberta Augustine Rafat

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.