اطلاعاتی که برای خرید بیت کوین در ایران نیاز دارید به همراه مطالب آموزشی و آشنایی با بیت کوین

آموزش ساخت کیف پول بیت کوین در Blockchain.com

0 1,832

یکی دیگر از سایت‌های معتبری که می‌توانید در آن پس از آموزش ساخت کیف پول بیت کوین اقدام به ساخت کیف پول بیت کوینی خود بکنید، سایت blockchain است.

این وب سایت یکی از معتبرترین و امن‌ترین فضاهای ابری غیرقابل نفوذ را برای ساخت کیف پول بیت کوین به منظور تجارت این ارزدیجیتالی در اختیار کاربران قرار میدهد.

برای این که بدانید نحوه ساخت کیف پول بیت کوین در این سایت به چه صورت بوده و چه مراحلی دارد، ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

آموزش ساخت کیف پول بلاکچین، مرحله به مرحله

برای این‌که بتوانید در سایت بلاکچین برای خودتان یک کیف پول مخصوص ارزهای دیجیتالی بسازید مراحل زیر را طی کنید:

 1. ابتدا باید وارد سایت Blockchain.com به همین آدرس شوید.

  آموزش ساخت کیف پول
  آموزش ساخت کیف پول بیت کوین

 2.  همان‌طور که می‌بینید در قسمت بالا، سمت راست این صفحه گزینه‌ای به‌عنوان Sign Up وجود دارد. مانند ساختن هر فضای ابری دیگری، مانند پست الکترونیک یا اشتراک‌های جوامع مجازی، برای ساخت کیف پول بیت کوین ایرانی نیز باید روی این گزینه کلیک کنید.
 3. همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، پس از کلیک روی گزینه Sign up وارد صفحه دیگری می‌شوید که خودش به‌اندازه کافی گویا هست. در اینجا دو گزینه پیش روی شما است. در قسمت سمت چپ صفحه شما می‌توانید با زدن روی دکمه آبی رنگ یا Create wallet اقدام به ساخت کیف پول بیت کوینی خود بکنید.

  ساخت کیف پول بلاکچین
  آموزش ساخت کیف پول بیت کوین

 4. کلیک کردن روی گزینه creat wallet سبب می‌شود که جعبه یا باکس مربوط به این قسمت کمی گشوده‌تر شود تا اطلاعات لازم برای ساخت کیف پول ارز دیجیتال از شما گرفته شود.لازم به ذکر است که شما قبل از داشتن یک کیف پول بیت کوینی، نیاز به یک آدرس ایمیل یا پست الکترونیکی معتبر دارید. اگر آدرس ایمیل دارید، آن را در قسمت Your Email وارد کنید. سپس باید برای کیف پول بیت کوینی خود یک رمز عبور پیچیده و غیر قابل حدس زدن انتخاب کنید. این رمز عبور را در قسمت Password وارد کرده و به منظور تائید مجدد آن را در باکس Confirm password تکرار کنید.
 5. بعد از پر کردن باکس‌های مربوط به اطلاعات ایمیل و رمز عبوری که برای کیف پول بیت کوینی خود انتخاب کرده‌اید، دکمه Create wallet دوباره برای شما فعال خواهد شد.

  مراحل ساخت کیف پول
  آموزش ساخت کیف پول بیت کوین

 6. اکنون اگر وارد ایمیل خود شود با ایمیلی که از طرف سایت بلاکچین برای شما ارسال شده است، روبه رو خواهید شد. این ایمیل را باز کنید. چراکه در آن شماره شناسه یا ID کیف پول بیت کوینی شما یا Wallet ID وجود دارد. این شماره شناسه یا ID کلمه کاربری شما برای ورود به کیف پول بیت کوینی شماست. پس آن را در جایی یادداشت کنید، یا این ایمیل را به صورت آرشیو نگه دارید.
 7. این ایمیل به منظور تائید هویت شما ارسال شده است. پس باید روی گزینه Yes. This Is My Email کلیک کنید تا مراحل ساخت کیف پول بیت کوینی شما کامل شود. همچنین اگر تمایل داشته باشید که تجارت خود را به کمک گوشی تلفن همراهتان انجام دهید، می‌توانید اپلیکیشن موبایلی سایت بلاکچین را برای سیستم عامل اندروید یا IOS خود در همین قسمت دانلود کنید.

  تایید ساخت کیف پول
  آموزش ساخت کیف پول بیت کوین

 8.  پس از این مرحله متن بلندی که تمام قوانین، مقررات، توصیه‌ها و مسئولیت‌هایی که سایت Blockchain برای کاربرانی که در این سایت اقدام به ساخت کیف پول بیت کوینی خود می‌کنند وضع کرده است برای شما به نمایش درمی‌آید.البته بد نیست اگر دانش زبان انگلیسی شما خوب است این متن را بررسی کنید. اما به دلیل آن‌که این قوانین بسیار زیاد و با جزئیات بیان شده است، می‌توانید آن را نادیده گرفته و فقط روی گزینه I Agree به معنی اعلام موافقت خود با همه این جزئیات تیک بزنید.
 9. اکنون کیف پول بیت کوینی شما ساخته شده است و می‌توانید تجارت خود را به کمک آن آغاز کنید.

همین چند مرحله ساده نحوه ساخت کیف پول بیت کوین در سایت Blockchain بود. البته می‌توانید در اینترنت ویدیوهای بسیاری نیز بیابید که به صورت تصویری این مراحل را با جزئیات توضیح می‌دهند. این ویدیوها را می‌توانید با عبارت‌هایی مانند آموزش ساخت کیف پول بلاک چین یا آموزش ساخت کیف پول بیت کوین در گوگل جستجو کنید.

چند نکته مهم در خصوص ساخت کیف پول ارز دیجیتالی در سایت Blockchain.com

 • بسیاری از افراد کیف پول ساخته شده در سایت Blockchain.com را یکی از بهترین کیف پول های ارزهای دیجیتالی می‌دانند. چراکه خود این وب‌سایت اعتبار بسیار زیادی دارد. همچنین امنیتی که برای کیف پول‌های مشتریان خود برقرار می‌کند در سطح بسیار بالایی است. به همین دلیل بهترین کیف پول بیت کوین برای ایرانیان احتمالاً همین کیف پول بیت کوینی سایت بلاک چین است.
 • با همین کیف پولی که در سایت بلاک چین ساخته‌اید قادر خواهید بود که به جز بیت کوین، ارزهای دیجیتالی دیگری همچون اتریوم، بیت کوین کش و لتریوم را نیز ذخیره کنید.
 • بیت کوین هنوز هم در ایران ارز موجه و مورد قبولی نیست. به همین دلیل وب‌سایتی مانند Blockchain.com یا سایر سایت‌هایی که امکان ساخت کیف پول بیت کوینی در آن‌ها وجود دارد در کشور ما فیلتر هستند. پس برای این که بتوانید در این سایت کیف پول ارزهای دیجیتالی مورد نظر خود را بسازید، نیاز به VPN قوی و البته معتبری دارید که امنیت بالایی نیز داشته باشد.
 • پس از ساخت کیف پول بیت کوینی خود، می‌توانید با نصب اپلیکیشن مربوط به کیف پول ارز دیجیتالی خود روی تلفن همراهتان، به راحتی خرید و فروش‌های خود را به کمک موبایل خود انجام دهید. البته باید یک‌بار ارتباط میان اپلیکیشن و کیف پول خود را برقرار کنید.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.