برای پادشاه دنیای ارزهای دیجیتال، بیت کوین، کیف پول های بسیار زیادی وجود دارد و تیم های زیادی برای بیت کوین کیف پول می سازند.

photo 2019 05 05 14 30 19

بهترین کیف پول بیت کوین

این مسئله کاملا سلیقه ای است و برای هر کسی ممکن است بهترین کیف پول با فرد دیگر به نسبت شرایط متفاوت باشد. موارد مهمی که باید برای انتخاب کیف پول در نظر بگیرید شامل امنیت، دسترسی، نوع پلتفرم پشتیبانی شده و محیط کاربری آن است.

سایت keepchange.io یک بازار آنلاین برای خرید و فروش بیت کوین به صورت مستقیم و بدون واسطه است. شما در این سایت می‌توانید به راحتی از دیگران بیت کوین بخرید و یا به آنها بیت کوین بفروشید و در یک معامله امن، بیت کوین خود را به هر ارز دلخواهی تبدیل کنید.

با ثبت نام در این سایت یک کیف پول بیت کوینی هم برای شما ساخته خواهد شد که می‌توانید برای ۴ کاربرد زیر از آن استفاده کنید:

1️⃣ دریافت بیت کوین

در قسمت Receive Bitcoin می‌توانید آدرس کیف پول خودتان را کپی کنید و برای افرادی که می‌خواهند به شما بیت کوین ارسال کنند، بدهید.

این سایت با هدف افزایش حریم خصوصی پس از هر تراکنش دریافتی در کیف پول شما، یک آدرس جدید برای دریافت بیت کوین به شما می‌دهد که البته همه آن آدرس‌ها کار می‌کنند و به کیف پول شما متصل هستند.

2️⃣ ارسال بیت کوین

شما می‌توانید از قسمت Send Bitcoin به کیف پول دیگران بیت کوین ارسال کنید. می‌توانید موجودی کیف پول خود را بررسی کنید و آدرس کیف پول مقصد و مبلغ را وارد کنید تا مقدار بیت کوین وارد شده را برای آن کیف پول ارسال کنید.

3️⃣ نگه داری بیت کوین

برخی با قصد سرمایه گذاری و نگه داری بلندمدت، بیت کوین را خریداری می‌کنند. بیت کوین چون یک محصول دیجیتال است تنها می‌توانید آن را روی کیف پول بیت کوینی مخصوص به خودش نگه داری کنید. امنیت کیف پول یکی از مهمترین پارامترهای تصمیم گیری برای انتخاب کیف پول مناسب است. کیف پول keepchange.io امکانات خوبی برای بالا بردن امنیت کیف پول در نظر گرفته که با در نظر گرفتن آنها، این کیف پول گزینه مناسبی برای نگه داری بیت کوین در بلند مدت است.

4️⃣ خرید و فروش بیت‌کوین

با ثبت نام و ساخت کیف پول در سایت keepchange.io امکان خرید و فروش با دیگر کاربران این سایت برای شما فراهم می‌شود. این سایت با هدف فراهم کردن امنیت معامله، میزان بیت کوین مورد معامله بین خریدار و فروشنده از کیف پول فروشنده سپرده (escrow) می‌کند تا پس از پرداخت پول توسط خریدار و تایید فروشنده، بیت کوین را به کیف پول خریدار ارسال کند.

راهنمای ثبت نام و ساخت کیف پول در سایت keepchange.io را بخوانید. اگر هنوز در این سایت ثبت نام نکرده اید، این سایت پس از ثبت نام جایزه کوچکی به کیف پول شما واریز می‌کند.

گفتگو کنید

9 نظر

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *