اطلاعاتی که برای خرید بیت کوین در ایران نیاز دارید به همراه مطالب آموزشی و آشنایی با بیت کوین

آموزش ” استخراج ساتوشی” سریع و آسان در خانه

0 1,218

در سال‌های اخیر افراد زیادی به استخراج ساتوشی روی آورده‌اند. کسانی که به دلایل محدودیت‌های مالی امکان خرید دستگاه‌های ماینر بیت کوین را ندارند. یا نمی‌توانند کامپیوترهای بسیار قدرتمندی تهیه کنند که قدرت استخراج بیت کوین را داشته باشد.

بدیهی است که به دلیل افزایش چشمگیر ارزش بیت کوین، ساتوشی که واحد کوچک‌تر این ارز دیجیتالی است هم ارزشمند شده باشد. بنابراین اگر بتوانید اقدام به استخراج ساتوشی کنید، می‌توانید به سود چشمگیری از این کار دست یابید.

پس با ادامه این مطلب همراه ما باشید تا با آموزش ” استخراج ساتوشی” سریع و آسان در خانه به شما کمک کنیم این پول خرد بسیار گران قیمت را استخراج کنید.

استخراج ساتوشی به کمک لپ تاپ یا گوشی موبایل

برای استخراج ساتوشی راه‌های مختلفی وجود دارد. طبق آنچه در ادامه مطالعه خواهید کرد می‌توانید به طور میانگین و روزانه حدود 5 هزار ساتوشی استخراج کنید. برای این کار کافی است مراحل زیر را طی کنید:

مراحل مورد نیاز برای استخراج ساتوشی چیست ؟

1- ابتدا یک کیف پول بیت کوین بسازید

برای استخراج ساتوشی، بیت کوین یا هر ارز دیجیتالی دیگری نیاز به کیف پول دیجیتالی دارید. سایت‌های بسیاری هستند که این امکان را برای شما فراهم می‌کنند که کیف پول دیجیتالی بسازید و ارزهای دیجیتالی استخراج شده یا خریداری شده خود را در آن‌ها نگه دارید.

قبلاً در مطلبی تحت عنوان ” کیف پول دیجیتال (Digital Currency Wallet) چیست؟” اطلاعات مفصلی در خصوص چیستی کیف پول دیجیتال ارائه کرده‌ایم. همچنین می‌توانید در مقاله ” بهترین کیف پول بیت کوین، بررسی 6 Bitcoin Wallet” بهترین کیف پول‌های دیجیتالی را بشناسید و از میان آن‌ها یکی را انتخاب کرده و کیف پول خود را در آن ایجاد کنید.

ساخت کیف پول برای استخراج

2- وارد سایت‌های استخراج ساتوشی شوید

سایت‌های بسیاری وجود دارند که شما به راحتی می‌توانید با ورود به آن‌ها اقدام به استخراج ساتوشی کنید.

برای استخراج ساتوشی می‌توانید از این سایت‌ها استفاده کنید:

3- اطلاعات کیف پول دیجیتالی خود را وارد کنید

برای شروع استخراج ساتوشی نیاز دارید که اطلاعات کیف پول دیجیتالی خود را در قسمت ورودی این سایت‌ها وارد کنید. به این ترتیب وقتی موفق به استخراج ساتوشی شدید، ساتوشی دریافت شده بلافاصله وارد کیف پول دیجیتالی شما خواهد شد.

4- در فعالیت‌های مربوط به هر سایت شرکت کنید

هرکدام از سایت‌هایی که در بالا به‌عنوان منبعی برای استخراج ساتوشی مثال زدیم، روش خاصی برای استخراج ساتوشی دارند. به‌طور مثال در بعضی از آن‌ها باید بازی‌های ساده انجام دهید، در برخی باید در نظر سنجی‌ها شرکت کنید، ممکن است لازم باشد فیلم‌های معمولی یا تبلیغاتی تماشا کنید. حتی می‌توانید با معرفی این سایت‌ها و فعالیت‌های درون آن به دیگران مبالغ مشخصی ساتوشی کسب کنید.

ساتوشی (satoshi) چیست؟ فروش ساتوشی + تبدیل ساتوشی به بیت کوین و تومان

به هر حال باید بسته به سایتی که برای استخراج ساتوشی انتخاب کرده‌اید، در یک فعالیت خاص شرکت کنید تا ساتوشی به دست آورید.

5- در سایت‌ها فعال باشید و ساتوشی استخراج کنید

به طور مثال اگر وارد سایت https://www.bitcoinreward.net شوید، در همان ابتدای کار با ثبت آدرس کیف پول بیت کوینی خود، چیزی در حدود 2000 ساتوشی کسب می‌کنید. سپس اگر ایمیل خود را تائید کنید، حداقل 500 ساتوشی دیگر نیز جایزه می‌گیرد.

تکنیک استخراج ساتوشی

تکنیک استخراج ساتوشی در سایت https://satominer.io به این صورت است که باید سایت را به افراد دیگر معرفی کنید. هرچند تعداد افرادی که به سایت معرفی کنید بیشتر باشد، ساتوشی بیشتری جایزه می‌گیرد.

جالب است بدانید که استخراج ساتوشی در این سایت از سیستم شبکه‌ای استفاده می‌کند. یعنی در صورتی که افرادی که شما به سایت معرفی کرده‌اید، افراد دیگری را به این گروه اضافه کنند، شما نیز به عنوان سرگروه سهم مشخصی از ساتوشی های جایزه‌ای را دریافت خواهید کرد. بنابراین اگر این پروسه ادامه داشته باشد، جریان دریافت ساتوشی برای شما هرگز قطع نخواهد شد.

10 نرم افزار تحلیل تکنیکال بیت کوین (رایگان و پولی)

در سایت https://btcheat.com استخراج ساتوشی با بازی اسلات انجام می‌شود. شما در هر بار ورود به این سایت به تعداد مشخصی می‌توانید اسلات را بچرخانید. کنار هم قرار گرفتن اشکال مختلف اسلات مقدار مشخصی ساتوشی جایزه دارد.

طبیعی است که اگر هر سه تصویر یکی باشد، ساتوشی بیشتری دریافت خواهید کرد. اما اگر دو تصویر یک شکل نیز کنار هم باشند باز هم شما ساتوشی خواهید برد. حتی ترکیب قرار گیری تصاویر مختلف در کنار هم نیز به مقدار مشخصی ساتوشی جایزه دارد.

راه های استخراج ساتوشی

در پایان بد نیست این نکات را در خصوص استخراج ساتوشی بدانید که :

برخی از سوالات متداول

1. چگونه ساتوشی رایگان بدست آوریم ؟

هر سایت روش خاصی برای استخراج ساتوشی دارند. به‌طور مثال در بعضی از آن‌ها باید بازی‌های ساده انجام دهید، در برخی باید در نظر سنجی‌ها شرکت کنید، ممکن است لازم باشد فیلم‌های معمولی یا تبلیغاتی تماشا کنید. حتی می‌توانید با معرفی این سایت‌ها و فعالیت‌های درون آن به دیگران مبالغ مشخصی ساتوشی کسب کنید.

2. سایت های استخراج ساتوشی کدامند ؟

https://www.bitcoinreward.net/

https://satominer.io/

https://btcheat.com

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.