اطلاعاتی که برای خرید بیت کوین در ایران نیاز دارید به همراه مطالب آموزشی و آشنایی با بیت کوین

چگونه بیت کوین رایگان به دست آوریم ؟ 35 راه ثبت نام بیت کوین رایگان

26 6,158

راه های مختلفی برای بدست آوردن و کسب بیت کوین وجود دارد اما یکی از ساده ترین روش ها دریافت بیت کوین در قبال دیدن تبلیغات و یا کلیک است. لازم به ذکر است که کلاهبرداری به اسم بیت کوین رایگان بسیار شایع شده است و سایت هایی که روش درآمدی آنها مشخص نیست معمولا اسکم و یا کلاهبردار هستند. ما در این مطلب یک ربات تلگرامی تائید شده و معتبر دریافت بیت کوین رایگان در ازای نمایش تبلیغات را معرفی می کنیم.

توسط بات تلگرام «Coinburger 🍔» با دیدن تبلیغات به صورت روزانه درآمد بیت کوینی خواهید داشت.

این یک مدل رایج تبلیغاتی در بستر آنلاین است که آگهی دهندگان به جای پرداخت هزینه‌ی تبلیغات به مافیای رسانه‌های بزرگ مانند تلویزیون و بیلبورد، هزینه تبلیغات را مستقیم با خود افرادی که از تبلیغ‌شان بازدید می‌کنند تقسیم می‌کنند.

t.me/CoinBurgerBot

هزینه تبلیغاتی که مشاهده می‌کنید به صورت بیت‌کوین به شما پرداخت می‌شود.

بیت‌کوین‌هایی که به شما پرداخت می‌شود را می‌توانید:

 • با هدف سرمایه گذاری بلند مدت جمع آوری و نگهداری کنید تا ارزش آنها به مرور زمان افزایش پیدا کند.
 • آنها را بفروشید و تبدیل به ارزهای دیگر مانند ریال و دلار کنید.
 • در هر جای دنیا به فروشندگانی که بیت کوین قبول می‌کنند بپردازید و از آنها کالا خرید کنید.

آموزش نحوه استفاده

۱- وارد بات تلگرام «Coinburger 🍔» به آدرس https://t.me/coinburgerbot شوید و دکمه start را بزنید.

۲- برای واریز بیت‌کوین‌هایتان نیاز به یک کیف پول بیت کوینی دارید. به سایت keepchange.io بروید و کیف پول خود را بسازید و سپس در بات آدرس کیف پول خود را ارسال کنید.

با ساختن کیف پول بیت کوین در سایت keepchange.io به عنوان جایزه ثبت نام و ساخت کیف پول، از طرف این سایت نیز بیت کوین به عنوان جایزه به کیف پول شما واریز خواهد شد.

۳- بعد از ساختن کیف پول، در سایت keepchange.io به قسمت wallet بروید و گزینه Receive Bitcoin را انتخاب کنید.

کیف پول بیت کوین

۴- آدرس سبز رنگی که در آنجا به شما داده شده است را کپی کنید و در بات ارسال کنید تا فرایند معرفی کیف پول به بات انجام شود.

۵- بعد از معرفی کیف پول به بات، روزانه برای شما آگهی از طریق بات ارسال می‌شود. شما پس از مشاهده آگهی باید بر روی دکمه پایین هر تبلیغ بزنید تا بیت کوین مربوط به آن آگهی به کیف پول شما واریز شود.

در هر لحظه در بات با زدن دکمه «Wallet 💰» می‌توانید درآمدی که تا آن لحظه کسب کرده‌اید را مشاهده کنید.

معرفی بات به دیگران و کسب درآمد

به ازای هر نفری که بات تلگرام «Coinburger 🍔» دعوت کنید نیز، بیت کوین کسب می‌کنید.

۱- پس از وارد شدن به بات بر روی دکمه «Invite Friends 👨‍👩‍👧‍👦» بزنید، گزارشی از افرادی که تا کنون دعوت کرده‌اید به همراه توضیح جایزه دعوت از دیگران را می‌بینید.

۲- بر روی دکمه «Get Invitation Link 🔗» بزنید تا لینک اختصاصی خود برای دعوت از دیگران را دریافت کنید.

۳- لینک را برای دوستان خود ارسال کنید و از آنها برای عضویت در بات دعوت کنید.

به همراه لینک متنی نیز جهت راهنمایی و توضیح موضوع برای دوستان ارسال کنید تا با موضوع آشنا شوند و سریعتر دعوت شما را برای استارت کردن بات بپذیرند.

ربات تلگرام بیت کوین

۴- افرادی که از طریق لینک اختصاصی شما بات را استارت می‌کنند و کیف پول خود را فعال می‌کنند، بات به شما اطلاع خواهد داد و بابت آن جایزه خواهید گرفت.

 💰 35 راه ثبت نام بیت کوین رایگان

چگونه بیت کوین رایگان به آسانی در بیاوریم

بدست آوردن بیت کوین رایگان بدون انجام هیچ کاری امکان پذیر نیست. هرگز نباید گول تبلیغاتی را بخورید که به شما میگویند کافی است روی لینک ثبت نام بیت کوین رایگان کلیک کنید تا بدون هیچ زحمت و کاری به شما بیت کوین رایگان داده شود.

البته سایت استخراج بیت کوین  ارایگان وجود دارد. اما همین سایت‌ها نیز در ازای دادن بیت کوین از شما می‌خواهند کاری برایشان انجام دهید.

نکته دیگر این است که شاید در ابتدای کار بیت کوین امکان بدست آوردن بیت کوین رایگان وجود داشت. اما این جریان زمانی برقرار بود که بیت کوین تا این اندازه مشهور و ارزشمند نبود.

امروز و در زمان تدوین این مقاله در شهریور ماه 1399 که ارزش یک بیت کوین به واحد تومان چیزی در حدود 480 میلیون است، حتی دریافت 1 بیت کوین رایگان، بدون انجام کار قطعاً امکان پذیر نیست.

بنابراین اگر می‌خواهید با روش‌های مختلف بدست آوردن بیت کوین رایگان آشنا شوید، با ادامه این مطلب همراه ما باشید. البته مفهوم رایگان به معنی انجام کاری به جز ماینینگ است. وگرنه بازهم تأکید می‌کنیم که حتی دریافت 1 بیت کوین رایگان هم تا همیشه غیر ممکن به نظر می‌رسد.

بدست آوردن بیت کوین رایگان از طریق شیر آب بیت کوینی

در سال‌های ابتدایی ورود بیت کوین به عرصه رمز ارزها، معرفان آن با این عقیده که برای ارزشمند شدن بیت کوین باید آن را به مردم بیشتری معرفی کرد، اقدام به راه اندازی سایت استخراج بیت کوین رایگان و معرفی اصول اولیه بین کوین کردند.

این سایت و سایت‌های نظیر آن که به شیر آب بیت کوین Faucet bitcoin معروف هستند، در یک زمان مشخص به کسانی که در سایت حضور داشته و رمزهای کپچای تولیدی سایت را در باکس‌های مربوط به آن وارد می‌کردند، بیت کوین رایگان اهدا می‌کردند. سپس وقتی مقدار این بیت کوین‌ها به یک عدد مشخص می‌رسید به صاحبان آن اجازه می‌دانند آن را برداشت کنند.

این سایت‌ها اکنون نیز وجود دارند. با یک سرچ در اینترنت می‌توانید لیستی از معتبرترین‌های آن را پیدا کنید. اگر به اندازه کافی وقت داشته باشید می‌توانید به این قبیل سایت استخراج بیت کوین رایگان سر بزنید و پروسه ثبت نام بیت کوین رایگان را طی کنید تا بتوانید از شیر آب بیت کوینی سهم خود را دریافت کنید.

برخی از این سایت‌ها عبارتند از Cointiply، BonusBitcoin و oon Bitcoin.M

بدست آوردن بیت کوین به صورت رایگانبدست آوردن بیت کوین رایگان با اضافه کردن زیر مجموعه چگونه امکان پذیر است ؟

کسب بیت کوین با کامپیوتر روش‌های مختلفی دارد. یکی از آن‌ها ثبت نام بیت کوین رایگان در سایت‌هایی است که به شما در ازای اضافه کردن زیر مجموعه، بیت کوین رایگان اهدا می‌کنند.

یکی از این سایت‌ها CryptoTab است. شما ابتدا باید خودتان در این سایت عضو شوید. سپس در صورتی که بتوانید تعداد مشخصی زیر مجموعه به نام خودتان به این سایت اضافه کنید، تقریباً بدون این که لازم باشد هیچ کار دیگری انجام دهید می‌توانید بیت کوین رایگان بدست آورید.

سؤال این است که چگونه زیر مجموعه بیت کوین بگیریم؟ برای این کار روش‌های مختلفی وجود دارد.

از برقراری ارتباط تلفنی با دوستان قدیمی، تا فعالیت جدی و مستمر در شبکه‌های اجتماعی برای جذب مخاطب. به هر حال هرچه نفرات بیشتری را عضو مجموعه خود بکنید، بیت کوین رایگان بیشتری به دست خواهید آورد.

بدست آوردن بیت کوین رایگان با استخراج بیت کوین چگونه است ؟

کسب بیت کوین با کامپیوتر یا دستگاه ماینر نیز امکان پذیر است. اگر سؤالتان این است که چگونه بیت کوین استخراج کنیم؟ بد نیست مطلب ” استخراج ارز دیجیتال (Mining) چیست؟ ” که در همین وب سایت وجود دارد را مطالعه کنید.

به هر حال سایت استخراج بیت کوین رایگان خیلی زیاد است که پس از یادگیری چگونگی استخراج بیت کوین و تأمین تجهیزات مورد نیاز آن می‌توانید از آن‌ها بیت کوین استخراج کنید.

چگونگی بدست آوردن بین کوین با محتوا

بدست آوردن بیت کوین رایگان با برنامه نویسی یا تولید محتوا چگونه امکان پذیر است ؟

اگر شما برنامه نویس یا طراح سایت هستید و به زبان انگلیسی تسلط کامل دارید، می‌توانید به عنوان نیروی دورکار یا فریلنسر برای شرکت‌های خارجی کار کنید، سپس حقوق خود را به صورت بیت کوین دریافت کنید.

این روش یکی از علمی‌ترین روش‌های بدست آوردن بیت کوین رایگان است.

بدست آوردن بیت کوین رایگان یا تجارت کردن با این رمز ارز با ارزش می‌تواند کار بسیار پر سودی باشد. اما کسب سود بدون زحمت امکان پذیر نیست.

باید بیاموزیم چگونه بیت کوین استخراج کنیم؟ چطور با سایت استخراج بیت کوین رایگان کار کنیم؟ چگونه زیر مجموعه بیت کوین بگیریم؟ و به طور کلی چگونه بیت کوین جمع کنیم تا از تجارت با آن به سود برسیم.

 

26 دیدگاه ها
 1. کاربر می گوید

  این بات اسکم که نیست؟
  لطفا در مورد مدارک مربوط به پرداختی هایش برای ما توضیح دهید؟
  آیا payment proof دارد یا خیر…؟

 2. امین می گوید

  سایتهای زیر هم ساتوشی می دهند. مقدار آن زیاد نیست ولی اگر مستمر تبلیغات را ببینید، درآمد خوبی می شود. مخصوصاً با این نرخ دلار. تست کنید دیگه وقت آزاد نخواهید داشت. به تجربه فهمیدم اگه با قندشکن برم، ساتوشی بیشتری میدن.
  http://gestyy.com/eeCCkz
  http://gestyy.com/eeCCYc

 3. رادین می گوید

  سلام
  استخراج رایگان 6 ارز دیجیتال
  شامل : BTC . BCH . LTC. DOGE . TRX . XMR
  که فقط میتونی یکی از این ارزها رو ماینینگ کنید
  خیلی راحت با ایمیلت ثبت نام میکنی
  ولی باید قندشکن وصل بشید
  آموزش:
  ثبت نام با این لینگ
  https://cryptoplace.cloud/?ref=radinyek
  بعد ثبت نام در قسمت
  Mining
  هر کدام از ارزها رو خواستید ماینگ کنید استارت میکنید
  و در قسمت
  Bonuses
  دکمه
  Get a Bonus
  که بزنید هر سی دقیقه نسبت به شانس شما به سرعت استخراج افزوده میشه

 4. tavakoli می گوید

  💡آموزش کامل مجموعه سایتهای coinpot💡

  برای کار با مجموعه coinpot ابتدا ثبت نام کنید
  https://coinpot.co/
  سپس با همین ایمیلی که تو کوین پات ثبت نام کردید وارد ۷ سایت زیر مجموعش بشین و کار کنید ، درآمد همشون وارد حساب coinpot شما میشه و به ۱۰ هزار ساتوشی برسه میتونید به حساب بلاکچینتون انتقال بدید 😉

  سایت اولش مون بیت کوین
  http://moonbit.co.in/?ref=DED1CB4EA01D

  سایت دوم مون داج کوین
  http://moondoge.co.in/?ref=C7A32FA990D1

  سایت سوم مون بیت کوین کش
  http://moonbitcoin.cash/?ref=B05A2CB775F4

  سایت چهارم مون لایت کوین
  http://moonliteco.in/?ref=00E228142B75

  سایت پنجم مون دش
  http://moondash.co.in/?ref=102016B2E39D

  سایت اول تا پنجم عملکرد مشابهی دارند
  به اینصورت که هر ۵ دقیقه میتونید تو این سایتها برید و claim رو بزنید و درآمدتون وارد حساب coinpot شما می شود.

  1️⃣نکته اول:اگر هر ۵ دقیقه هم نرید درآمدتون جمع میشه ولی سقف داره.

  2️⃣نکته دوم: تو هرکدوم از این ۵ سایت هر بار که claim رو بزنید علاوه بر ارزی که خود سایت بهتون میده ۳ توکن هم به حساب coinpot واریز میشه.

  3️⃣نکته سوم: در سایت coinpot میتونید ارزها و توکن های جمع شده رو به بیتکوین تبدیل کنید پس بهتره claim های مون دش و … هم بزنید تا درآمد بیتکوینتون بیشتر شه

  4️⃣نکته چهارم: این ۵ سایت درصد وفاداری هم به شما میده. به اینصورت که اگر هرروز حداقل یه claim رو بزنید یه درصد سود اضافه میشه بهتون یعنی اگر ۱۰۰ روز پشت سر هم حداقل یه بار در روز claim رو بزنید ۱۰۰درصد سود میگیرید و حواستون باشه اگر یه روز نزنید دوباره میره از اول

  5️⃣نکته پنجم: مثل همه سایتهای دیگه این سایتها هم زیرمجموعه گیری رو میطلبه البته با این تفاوت که این سایت ها به تعداد زیرمجموعه هاتون درصد سود میده

  6️⃣نکته ششم: تو سایت coinpot قسمت دستاورد داره که بر اساس اون دستاورد ها بهتون پاداش میده

 5. 0 تا 100 استخراج بيت کوين | رايگان در خانه پول بسازيد| - خرید بیت کوین در ایران

  […] برای اطلاع دقیق درباره روش های استخراج بیت کوین مقاله” چگونه بیت کوین رایگان بدست آوریم” را مطالعه کنید. به اين سؤال كه چه كامپيوترى يا […]

 6. مشاهده موجودی بیت کوین [کاملاً امن] - خرید بیت کوین در ایران

  […] بیت کوین در قبال دیدن تبلیغات و یا کلیک است در مقاله “چگونه بیت کوین رایگان به دست آوریم” نکاتی در مورد نحوه دریافت بیت کوین گفتیم که بهتون […]

 7. nam453747flebno می گوید

  mes453747ngkyt hvPDIiZ SibP 5ejO4bh

 8. nym453747krya می گوید

  mes453747errtbh cOPbVAk ecck 2u9jTCG

 9. nym102422flebno می گوید

  mes102422utr AweNPXO GXbx UEur57V

 10. سحر می گوید

  با کلید بر روی لینک زیر وارد کازینوی بیت کویین شوید و با دانلود برنامه کریپتوتب بر روی گوشی و کامپیوتر خود ارز استخراج کنید و در آمد عالی داشته باشید. https://cryptotabbrowser.com/17894647

 11. محمد امین می گوید

  این ربات مشخصه که اسکمه اگه میخواین یه ربات مطمعن هس که واریزی داشته میتونم ثابت بکنم اینم لینکشه https://t.me/BitcoinClick_bot?start=TGPuهرکی خواست میتونه تلگرام پیام بده تا واریزی هاشو نشون بدم ایدی تلگراممmar_reg@

 12. FARHAD می گوید

  سلام.سایت زیر روزی 720 عدد ساتوشی میده یعنی میشه ساعتی 30 عدد. تازه اول کارشه پرداختی هم داشته.
  با لینک زیر وارد شوید :
  https://betfury.io/?r=5fea691f20a11dfb4e4140ca

 13. SARA می گوید

  سلام .
  سایت زیر روزی 720عدد ساتوشی رایگان میده ،در واقع هر 20دقیقه ده عدد ساتوشی….. تازه اول کارشه . پرداختی هم دارد.
  با لینک زیر وارد شوید.
  https://betfury.io/?r=5fea691f20a11dfb4e4140ca

 14. Ses می گوید

  Hi, this is Irina. I am sending you my intimate photos as I promised. https://tinyurl.com/yxjwj5l4

 15. online می گوید

  Thank you so much! I really love hearing that! Merry Christmas! Brita Etan Sorcim

 16. Maryam می گوید

  سلام دوستان . سایت های زیر پرداختی داره . در مورد سایت ها تحقیق کردم در لیست سایت های کلاهبرداری و اسکم نیستند.لینک همشونو با توضیحات گذاشتم.
  با لینکی که در زیر هر سایت قرار دادم میتوانید رجیستر شوید

  سایت AdBTC هست که میتونید روزانه تا٣۰۰ساتوشی کسب کنید ، فقطم با دیدن وبسایت و تبلیغات در قسمت surf ads.
  حداقل برداشت ٣ هزارساتوشی در فاست هاب و ۴۵هزار ساتوشی در کیف پول اصلیه.
  https://r.adbtc.top/2084065

  در سایت زیر هم با دیدن تبلیغات نامحدود ( ویو ادز) و هم چنین در قسمت فاست(جدید) ساتوشی رایگان دریافت میکنید
  https://www.coinpayu.com/?r=EHSAN2859

  یه سایت دیگه که چهار ارز دیجیتال رو شامل میشه (بیت کوین،بیت کوین کش،اتریوم، لایت کوین)
  سایت MulticoinAds هست که هرپنج دقیقه میتونید مقدار مشخص شده ای از هر کدوم رو دریافت کنید.
  بعداز ثبت نام فقط باید از منوی کناری multicoin faucet رو انتخاب کنید و با حل کردن captcha اون مقدار رو بدست بیارید. درقسمت تبلیغاتم میتونید کسب درامد کنید.
  https://www.multicoinads.com/?r=81357

  دوتا اپلیکیشن Android هم معرفی میکنم که مربوط به لایت کوین و بیت کوین کش هستن
  فقط کافیه وارد بشین و آدرس کیف پول رو وارد کنین و شروع به کار کنین، بیت کوین کش رو بعد از هر ١۰هزارتا میریزه به حسابتون و لایت کوین رو بعد از هر ١۰۰هزارتا. موفق باشین
  https://bitcoinaliens.com/?ref=2106267&game=8&pf=2
  https://bitcoinaliens.com/?ref=2106267&game=7&pf=2

  سایت زیر هم هریک ساعت ساتوشی رایگان میده . هم میتونید از قسمت فاست استفاده کنید و قسمت های دیگه سایت
  https://moremoney.io/?ref=600760

  سایت زیر هم 3 عدد ارز میده شامل داج زیکش و یه ارز جدید فلر
  https://pipeflare.io/r/5jq8

  سایت زیر هم فقط داج میده هر یک ساعت
  https://go.4miner.me/D6cUtN

  این سایت هم هر یک ساعت بیت کوین رایگان میده.و قسمت های متنوعی هم برای دریافت بیت رایگان داره از جمله
  شرط بندی مسابقات فوتبال و …..(فیلترشکن لازم)
  https://freebitco.in/?r=38922204

  سایت زیر روزی 360عدد ساتوشی رایگان میده ،در واقع هر 20دقیقه پنج عدد ساتوشی
  (فیلترشکن لازم)
  https://betfury.io/?r=5fea691f20a11dfb4e4140ca

  سایت زیر باید روزی 7مرتبه رل بزنید هر رل 1000 ساتوشی
  (فیلترشکن لازم)
  https://cryptofree.mobi/?r=1568448

 17. endugH می گوید

  Hi, this is Irina. I am sending you my intimate photos as I promised. https://tinyurl.com/yytle5s2

 18. sina می گوید

  سلام دوستان . سایت های زیر پرداختی داره . در مورد سایت ها تحقیق کردم در لیست سایت های کلاهبرداری و اسکم نیستند.لینک همشونو با توضیحات گذاشتم.
  با لینکی که در زیر هر سایت قرار دادم میتوانید رجیستر شوید

  سایت AdBTC هست که میتونید روزانه تا٣۰۰ساتوشی کسب کنید ، فقطم با دیدن وبسایت و تبلیغات در قسمت surf ads.
  حداقل برداشت ٣ هزارساتوشی در فاست هاب و ۴۵هزار ساتوشی در کیف پول اصلیه.
  https://r.adbtc.top/2084065

  در سایت زیر هم با دیدن تبلیغات نامحدود ( ویو ادز) و هم چنین در قسمت فاست(جدید) ساتوشی رایگان دریافت میکنید
  https://www.coinpayu.com/?r=EHSAN2859

  یه سایت دیگه که چهار ارز دیجیتال رو شامل میشه (بیت کوین،بیت کوین کش،اتریوم، لایت کوین)
  سایت MulticoinAds هست که هرپنج دقیقه میتونید مقدار مشخص شده ای از هر کدوم رو دریافت کنید.
  بعداز ثبت نام فقط باید از منوی کناری multicoin faucet رو انتخاب کنید و با حل کردن captcha اون مقدار رو بدست بیارید. درقسمت تبلیغاتم میتونید کسب درامد کنید.
  https://www.multicoinads.com/?r=81357

  دوتا اپلیکیشن Android هم معرفی میکنم که مربوط به لایت کوین و بیت کوین کش هستن
  فقط کافیه وارد بشین و آدرس کیف پول رو وارد کنین و شروع به کار کنین، بیت کوین کش رو بعد از هر ١۰هزارتا میریزه به حسابتون و لایت کوین رو بعد از هر ١۰۰هزارتا. موفق باشین
  https://bitcoinaliens.com/?ref=2106267&game=8&pf=2
  https://bitcoinaliens.com/?ref=2106267&game=7&pf=2

  سایت زیر هم هریک ساعت ساتوشی رایگان میده . هم میتونید از قسمت فاست استفاده کنید و قسمت های دیگه سایت
  https://moremoney.io/?ref=600760

  سایت زیر هم 3 عدد ارز میده شامل داج زیکش و یه ارز جدید فلر
  https://pipeflare.io/r/5jq8

  سایت زیر هم فقط داج میده هر یک ساعت
  https://go.4miner.me/D6cUtN

  این سایت هم هر یک ساعت بیت کوین رایگان میده.و قسمت های متنوعی هم برای دریافت بیت رایگان داره از جمله
  شرط بندی مسابقات فوتبال و …..(فیلترشکن لازم)
  https://freebitco.in/?r=38922204

  سایت زیر روزی 360عدد ساتوشی رایگان میده ،در واقع هر 20دقیقه پنج عدد ساتوشی
  (فیلترشکن لازم)
  https://betfury.io/?r=5fea691f20a11dfb4e4140ca

  سایت زیر باید روزی 7مرتبه رل بزنید هر رل 1000 ساتوشی
  (فیلترشکن لازم)
  https://cryptofree.mobi/?r=1568448

 19. NIMA می گوید

  سلام و عرض ادب.
  سایت های زیر از معتبرترین سایت های پرداخت بیت کوین هست . بنده خودم برداشت داشتم

  سایت AdBTC هست که میتونید روزانه تا٣۰۰ساتوشی کسب کنید ، فقطم با دیدن وبسایت و تبلیغات در قسمت surf ads.
  حداقل برداشت ٣ هزارساتوشی در فاست هاب و ۴۵هزار ساتوشی در کیف پول اصلیه.
  https://r.adbtc.top/2084065

  در سایت زیر هم با دیدن تبلیغات نامحدود ( ویو ادز) و هم چنین در قسمت فاست(جدید) ساتوشی رایگان دریافت میکنید
  https://www.coinpayu.com/?r=EHSAN2859

  یه سایت دیگه که چهار ارز دیجیتال رو شامل میشه (بیت کوین،بیت کوین کش،اتریوم، لایت کوین)
  سایت MulticoinAds هست که هرپنج دقیقه میتونید مقدار مشخص شده ای از هر کدوم رو دریافت کنید.
  بعداز ثبت نام فقط باید از منوی کناری multicoin faucet رو انتخاب کنید و با حل کردن captcha اون مقدار رو بدست بیارید. درقسمت تبلیغاتم میتونید کسب درامد کنید.
  https://www.multicoinads.com/?r=81357

 20. nym1512923flebno می گوید

  mes1512923uttjr goL1jwW S85M cND4guE

 21. Ses می گوید

  Hi, this is Jeniffer. I am sending you my intimate photos as I promised. https://tinyurl.com/ycrgd4ok

 22. علیرضا می گوید

  سلام من از سایت https://unmined.io/signup?referral=46915 چند ساله فعالیت دارم و پرداختی بالایی داره هر ساعت 60 ساتوشی و محدودیت هم نداره.چند بارم ازش برداشت کردم

 23. GOODNESS می گوید

  سلام دوستان چرا ره دوری میرید چرا لقمه رو دورسرتون میچرخونید با این سایتی که معرفی میکنم میتونی روزانه تا 700یا 800 ساتوشی رایگان با کلیک برروی BOUNTY در داخل سایت میتونی ساعتی 70 تا 60 تا 40 ساتوشی رایگان بگیری خیلی راحته حتما امتحن کنhttps://arbispace.com/start/J-20822
  یه سایت دیگخ هم هست روزانه تا 100 ساتوشی واقعی و پرداخت قانونی داره موجودیت به 11000ساتوشی برسه میتونی به کیف پول والت بریزی فقط باید هر 24ساعت تبلیغات نگاه کنی همین به راحتی ساتوشی رایگان جمع کنید روزی میرسه که میبینی پول تو حسابت هست اونم ارز دیجیتال که هرروز میره بالا موفق باشید
  https://www.coinpayu.com/?r=goodness705

 24. GOODNESS می گوید

  800 ساتوشی رایگان با کلیک برروی BOUNTY در داخل سایت میتونی ساعتی 70 تا 60 تا 40 ساتوشی رایگان بگیری خیلی راحته حتما امتحن کن
  https://arbispace.com/start/J-20822
  یه سایت دیگخ هم هست روزانه تا 100 ساتوشی واقعی و پرداخت قانونی داره موجودیت به 11000ساتوشی برسه میتونی به کیف پول والت بریزی فقط باید هر 24ساعت تبلیغات نگاه کنی همین به راحتی ساتوشی رایگان جمع کنید روزی میرسه که میبینی پول تو حسابت هست اونم ارز دیجیتال که هرروز میره بالا موفق باشید
  https://www.coinpayu.com/?r=goodness705

 25. Ses می گوید

  Cryptocurrency rates are breaking records, which means you have the opportunity to make money on cryptocurrencies. Join our system and start making money with us. Go to system: https://tinyurl.com/yj7f9c4z

 26. farhad می گوید

  دوستان سایت https://satoshihero.com/en/register?r=j5d02be9 بهترین و معتبرترین سایت دریافت بیت کوینه که درآمدش از همه ی سایت ها زیاده بالای ۱۵ دلار در روز بدون محدودیت . تلگرام من https://t.me/fjb78 در خدمتم

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.