حواله و انتقال بیت کوین بدون کارمزد به هر نقطه از دنیا

3 93

گاهی نیاز پیدا میکنید که پول خود را به خارج از کشور انتقال دهید. با وجود تحریم ها، این کار به تازگی بسیار دشوار تر از قبل شده است. مثلا عده ای برای فرستادن پول برای فرزند دانشجوی خود دچار مشکل شده اند. یا افرادی که قصد مسافرت به خارج را دارند برای بردن پول مشکلات خاص خود را دارند.

حال با استفاده از بستر بلاکچین و بیت کوین می توان به راحتی تحریم ها را دور زد و با پرداخت کمترین کارمزد و ریسک مسدود شدن پول را به خارج از کشور منتقل کرد.

photo 2019 05 05 15 55 26

یک راه که این روز ها بسیار ساده شده است، استفاده از بیت کوین است. با کمک شبکه ی بیت کوین، شما میتوانید پول خود را از مرز ها به سادگی عبور دهید.

اگر برای فرزندتان میخواهید پولی بفرستید، به همان اندازه بیت کوین بخرید، سپس بیت کوین را از کیف پول خودتان به کیف پول فرزندتان منتقل کنید. سپس او میتواند در همان کشور مقصد دوباره بیت کوین را بفروشد و پول همان کشور را دریافت کند.

اگر میخواهید به مسافرت بروید، بیت کوین بخرید و کیف پول بیت کوین خود را با خود ببرید. سپس در کشور مقصد هر زمان که بخواهید و به شکل خورد خورد میتوانید بیت کوین را بفروشید. شاید حتی خودپرداز هایی را پیدا کنید که بیت کوین میگیرند. یا فروشگاه هایی که بیت کوین میپذیرند.

البته این را هم در نظر بگیرید که اگر میخواهید پول را به بانکی واریز کنید، بسیاری از بانک ها برای مبلغ های بیش از ۱۰ هزار دلار کنترل های سخت گیرانه تری دارند و شاید لازم باشد تا این کار را در چند مرحله و در زمان های مختلفی انجام دهید تا دچار مشکل نشوید. در صورتیکه برای انتقال پول به خارج از کشور از طریق بیت کوین چنین محدودیتی ندارید.

اگر قصد انتقال پول به خارج از کشور را دارید می توانید کمی بیت کوین بخرید و این فرایند را تست کنید.

3 دیدگاه ها
 1. محمد امینی می گوید

  خیلی راحت میشه برای دانشجو ها بیت کوین فرستاد و بهترین راه است برای ارسال پول به خارج از کشور و یا دریافت پول از خارج از ایران

 2. مریم خدایی می گوید

  آیا این راه برای دریافت و یا ارسال پول با مبالغ زیر یک میلیون تومن هم مناسب است ؟

  1. bitcoin می گوید

   بله در حال حاضر بسته به قیمت روز و هزینه کارمزد نسبت به خیلی از روش های فعلی به صرفه تر است.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.