اطلاعاتی که برای خرید بیت کوین در ایران نیاز دارید به همراه مطالب آموزشی و آشنایی با بیت کوین

حداقل میزان قابل برداشت بیت کوین چقدر است ؟ (آپدیت تابستان 1399)

0 1,095

حداقل میزان قابل برداشت بیت کوین بسیار مهم است زیرا  بیت کوین شبکه آزاد پولی است و هر کاربری می‌تواند در آن هرچقدر که می‌خواهد و می‌تواند بیت کوین داشته باشد.

همچنین هر کاربر بیت کوینی قادر است که تا هر اندازه که مایل باشد از کیف پول خود بیت کوین برداشت کند یا در آن بیت کوین ذخیره کند؛ اما برای همین سطح از آزادی نیز قوانین و محدودیت‌هایی وجود دارد.یکی از این محدودیت‌ها حداقل میزان قابل برداشت بیت کوین از کیف پول دیجیتالی است.

برای این‌که بدانید در هر تراکنش یا نقل و انتقال بیت کوینی حداقل چه میزان برای خرید بیت کوین را می‌توانید از کیف پول خود برداشت کنید؟ این مطلب را تا انتها بخوانید تا قوانین حاکم بر نقل و انتقال بیت کوین را برای شما تشریح کنیم.

حداقل میزان قابل برداشت بیت کوین چقدر است؟

این عدد بستگی به کیف پول انتخابی شما دارد. بسته به این که کیف پول دیجیتالی شما چه میزان کارمزد را برای هر تراکنش بیت کوینی تعیین کرده باشد، حداقل میزان قابل برداشت بیت کوین در آن کیف پول تعیین می‌شود.

بنابراین بهتر است زمانی که می‌خواهید از میان گزینه‌های موجود یک کیف پول دیجیتالی را انتخاب کنید، به مسئله حداقل میزان برداشت از کیف پول در آن نیز دقت کنید.

7 مورد از مزایا و معایب استخراج بیت کوین که به شما نمی‌گویند!

به دلیل آن که کیف پول‌ دیجیتالی ایرانی نداریم، بهتر است قبل از ساخت یک کیف پول دیجیتالی، عبارت Minimum
Withdrawal را در قسمت سرچ سایت مربوطه وارد کنید. به احتمال خیلی زیاد با جدولی مواجه می‌شوید که به طور جامع حداقل میزان قابل برداشت بیت کوین، حداکثر میزان برداشت و سایر اطلاعات مهم در آن به شما نمایش داده می‌شود.

حداقل میزان قابل برداشت بیت کوین چقدر است؟

قوانین کیف پول CoinBase برای انجام نقل و انتقالات بیت کوین

از آنجاییکه کوین بیس یکی از محبوب‌ترین، ایمن‌ترین و شناخته شده‌ترین سایت‌هایی است که خدمات کیف پول بیت کوینی عرضه می‌کند، ابتدا برای درک بهتر قوانین مربوط به برداشت بیت کوین این سایت را بررسی می‌کنیم.

اگر انتخاب شما برای داشتن یک کیف پول بیت کوینی سایت کوین بیس باشد؟ بد نیست بدانید که حداقل میزان قابل برداشت بیت کوین در این کیف پول عدد 546 ساتوشی، معادل با 0.00000546 بیت کوین است.

یعنی شما اگر صاحب کیف پول بیت کوینی CoinBase باشید، کمتر از 546 ساتوشی را نمی‌توانید در هر تراکنش از کیف پول خود برداشت کنید.

در سایت CoinBase سطح حساب، ویژگی‌ها و نوع خدماتی که سایت به صاحبان حساب بیت کوینی می‌دهد را تعیین می‌کند. این‌که در طول زمان صاحب حساب ارز دیجیتالی چقدر تراکنش داشته باشد و چه میزان بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتالی را در کیف پول کوین بیس خود نگهداری کند؟ تعیین کننده خدماتی است که از کوین بیس دریافت می‌کند.

محدودیت‌ها و امکانات کیف پول کوین بیس خود را در کجا مشاهده کنیم؟

قبل از این‌که با کیف پول کوین بیس خود کار کنید، باید بدانید که کوین بیس چه امکاناتی به شما می‌دهد و محدودیت‌ها و مرزهای این کیف پول برای شما چیست؟

برای این کار به قسمت Setting یا تنظیمات کیف پول خود بروید. سپس در بخش Limits محدودیت‌هایی که در حال حاضر برای شما تعیین شده است را مشاهده کنید.

استخراج ارز دیجیتال (Mining) چیست؟ آموزش ماینینگ + خطرات!

این محدودیت‌ها بر اساس منطقه یا محل زندگی شما تعیین می‌شود. همچنین سابقه شما در استفاده از کیف پولتان مشخص کننده مرزها و حدود دریافت و انتقال بیت کوین است.

به عنوان مثال اگر شما در ایالات متحده زندگی می‌کنید یا در صورتی که در زمان ساخت کیف پول دیجیتالیتان این کشور را انتخاب کرده‌اید، حداکثر میزان بیت کوینی که می‌توانید به صورت روزانه به کیف پول کوین بیس خود واریز کنید معادل 25000 دلار است.

قوانین کیف پول برای حداقل میزان قابل برداشت بیت کوین

حداکثر میزان برداشت بیت کوین در کوین بیس چقدر است؟

نه کوین بیس و نه هیچ کیف پول دیجیتالی دیگری نمی‌تواند کاربران خود را محدود کند که میزان مشخصی بیت کوین برداشت کنند. شما می‌توانید حتی تا مرز خالی شدن کیف پولتان از حساب کوین بیس خود بیت کوین برداشت کنید.

فقط این نکته را به یاد داشته باشید که کوین بیس برای تراکنش‌های خود کارمزد دریافت می‌کند. عدد کارمزد کوین بیس برای هر تراکنش از 10 تا 18 درصد حجم هر تراکنش متغیر است.

قوانین کیف پول bitdegree برای نقل و انتقال بیت کوین

Bitdegree یکی دیگر از انواع کیف پول بیت کوینی است که در بین صاحبان بیت کوین از اعتبار خوبی برخوردار است. البته خود bitdegree برای نقل و انتقال بیت کوین‌ و تبدیل آن به ارزهای فیات از صرافی CoinBase استفاده می‌کند.

در این کیف پول دیجیتالی حداقل میزان قابل برداشت بیت کوین 100 دلار در نظر گرفته شده است. این یعنی مهم نیست که قیمت بیت کوین در لحظه انجام تراکنش چقدر باشد؟ به هر حال هر کاربری که کیف پول بیت دگری دارد حداقل میزان بیت کوینی که می‌تواند برداشت کند معادل با ارزش 100 دلار است.

بیت دگری تضمین می‌دهد که هر تراکنش بیت کوینی بین 1 تا 5 روز کاری حتماً انجام خواهد شد. برای مشتریان bitdegree که در اتحادیه اروپا زندگی می‌کنند و تمایل دارند بیت کوین‌های خود را برداشت و آن را به یورو تبدیل کنند، کار به کمک سیستم SEPA انجام می‌شود.

همچنین کسانی که محل زندگی آن‌ها آمریکا است یا تمایل دارند معادل دلاری بیت کوین خود را از کیف پول دیجیتالی خود دریافت کنند، از سیستم SWIFT بهره می‌برند.

یکی از امکانات بسیار جالب کیف پول bitdegree این است که اگر کاربری برای برداشت بیت کوین یا انتقال آن به کاربر دیگری روش یا پلتفرمی به جز آنچه خود بیت دگری پیشنهاد میدهد را مد نظر داشته باشد، می‌تواند به بیت دگری درخواست بدهد که نقل و انتقال بیت کوین‌های او در سیستم نظیر به نظیر دیگری انجام شود.
حداکثر میزان قابل برداشت بیت کوین در کوین بیسدر پایان بد نیست به این نکته اشاره کنیم که به دلیل تنوع زیاد در کیف‌ پول‌های دیجیتالی، امکان بررسی همه و اعلام عدد حداقل میزان قابل برداشت بیت کوین در آن‌ها وجود ندارد.

آموزش تصویری افتتاح حساب بیت کوین 0 تا 100

مهم این است که بدانید این عدد در هر مدل کیف پولی متغیر است و باید قبل از ساختن کیف پول مورد نظر خود این عدد را مشاهده کنید تا بر اساس آن حدود معاملات و برداشت‌های خود را تعیین کنید.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.