نمودار و قیمت آنلاین هر بیت کوین - آپدیت روزانه


آخرین قیمت لحظه ای بیت کوین

USD 57,406


برای اینکه بدانید قیمت هر بیت کوین چقدر است؟ کافی است مرورگر خود را باز کرده، سپس وارد صفحه اصلی گوگل شوید. حالا اگر عبارت bitcoin Price که به معنی قیمت بیت کوین است را وارد کنید، به طور اتوماتیک قیمت آنلاین بیت کوین را به صورت لحظهای و تبدیل شده آن را به ریال خواهید دید. این سادهترین و در دسترسترین راه برای دیدن قیمت بیتکوین است.

البته سایتهای مختلفی وجود دارند که علاوه بر نمایش قیمت آنلاین بیت کوین، نمودار قیمت بیت کوین را نیز نمایش میدهند. همچنین ابزارهایی در اختیار دارند که به منظور تبدیل بیت کوین به ریال آنلاین یا تبدیل ریال به بیت کوین میتوان از آنها استفاده کرد.

این مطلب را بخوانید تا در ادامه شما را با برخی از سایتهایی که قیمت bitcoin و نمودار قیمت بیت کوین را نشان میدهند آشنا کنیم. همچنین اطلاعات مفید دیگری در خصوص پیشبینی آینده قیمت بیت کوین عرضه کنیم.


ابزارهای اطلاع از قیمت هر بیت کوین


1- استفاده از گوگل برای اطلاع سریع از قیمت بیت کوین

همانطور که در ابتدای این مطلب اشاره کردیم، به راحتی میتوانید با تایپ عبارت Bitcoin Price از قیمت لحظهای بیت کوین و معادل ریالی و دلاری آن مطلع شوید. خوبی این روش در دسترس بودن و سرعت بسیار بالای نمایش قیمت بیتکوین است.
البته در این روش امکان دیدن نمودار قیمت بیت کوین نیست و فقط میتوانید قیمت بیت کوین را ببینید.

2- بررسی قیمت در سایت کوین دسک

کوین دسک با آدرس www.coindesk.com یکی از معتبرترین و به روزترین وبسایت هایی است که میتوانید علاوه بر دیدن قیمت هر بیت کوین، نمودار قیمت بیت کوین را نیز ببینید. بررسی نمودار قیمت بیت کوین در این لحظه و مقایسه آن با چند روز پیش میتواند دیدگاه خوبی در خصوص آینده قیمت بیتکوین به شما بدهد. البته این در شرایطی است که شما به دانش تحلیل بنیادی و فاندمنتدال بیت کوین نیز مجهز باشید و بتوانید دادهها به دست آمده را تحلیل کنید تا زمان مناسب خرید یا فروش بیت کوین را حدس بزنید.

3- مشاهده قیمت هر بیت کوین در سایت کیتکو

سایت کیتکو با آدرس www.kitco.com یکی از 5 سایت برتر نمایش قیمت آنلاین بیت کوین است. یکی از مهمترین مزیتهای استفاده از سایت کیتکو برای دیدن قیمت بیت کوین، مقایسه قیمت بیت کوین با سایر ارزهای دیجیتالی است. به این ترتیب اگر شما بخواهید نسبت رشد و سقوط قیمت Bitcoin را با سایر ارزهای دیجیتالی مقایسه کنید، کیتکو ابزار مناسب این کار را در اختیار شما قرار خواهد داد.
البته کیتکو فقط مختص به ارزهای دیجیتالی نبوده و اخبار و قیمت فلزات ارزشمند را نیز منتشر میکند.

4- دیدن قیمت و تحلیل نمودار قیمت بیت کوین در سایت کوین تلگراف

کوین تلگراف با آدرس www.cointelegraph.com وبسایت بسیار قدرتمندی است که علاوه بر نمایش سریع و لحظهای بیت کوین قیمت جهانی، بخش بسیار جذاب دیگری نیز دارد که در آن به زبان بسیار ساده و قابل درکی به تحلیل نمودار قیمت بیت کوین میپردازد. مطالعه چند مورد از این تحلیلها درک درستی از چگونگی بالا رفتن و پائین آمدن قیمت هر بیت کوین به شما میدهد. دانشی که با تکیهبر آن میتوانید تصمیم بگیرید که چه زمانی باید بیت کوین بخرید و کی باید آن را بفروشید.

5- قیمت آنلاین بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در بیزینس سین سایدر

برای کسانی که بالا رفتن یا پائین آمدن قیمت هر بیت کوین برابر با جا به جا شدن چند میلیونی یا میلیاردی سرمایه زندگیشان است سایت بیزینس سین سایدر گزینه بسیار خوبی برای دیدن قیمت بیتکوین است.
سایت بیزینس سین سایدر به آدرس markets.businessinsider.com ابزار بسیار خوبی برای دیدن نمودار قیمت بیت کوین، آخرین قیمت Bitcoin و مقایسه قیمت بیت کوین با سایر ارزهای دیجیتالی است.

تبدیل قیمت بیت کوین به ریال


برای محاسبه قیمت بیت کوین به ریال می توانید میزان بیت کوین دلخواه و قیمت دلار را وارد کنید


تعداد بیت کوین

قیمت بیت کوین به ریال

قیمت دلار به ریال

مقایسه قیمت فروشندگان مختلف در بازار


سایت keepchange.io یک بازار خرید و فروش بیت کوین به صورت مستقیم است. شما می توانید در این سایت قیمت فروشندگان مختلف را مقایسه کنید و همانجا بیت کوین بخرید و یا بفروشید


چگونگی تبدیل ریال به بیت کوین


بسیاری از سایتهای معتبر که آخرین اخبار قیمت بیت کوین را منتشر میکنند معادل دلار، پوند و یوروی این ارز دیجیتالی را اعلام میکنند. بنابراین اگر شما تمایل داشته باشید این عدد را به صورت ریالی داشته باشید، نیاز به ابزارهایی دارید که به سرعت قیمت هر بیت کوین را با واحد ریال محاسبه کنند.


1- تبدیل بیت کوین به ریال آنلاین با ایرانیکارت

ایرانیکارت ابزار معتبر و سادهایست که به کمک آن میتوانید به سرعت قیمت بیت کوین را به ریال تبدیل کنید. کافی است وارد سایت www.iranicard.ir شوید و به کمک ابزاری که در این سایت وجود دارد به سرعت بیت کوین را به ریال یا تومان تبدیل کنید.

2- تبدیل ریال به بیت کوین و برعکس با ارز دیجیتال

وب سایت ارزدیجیتال مجهز به ماشین حسابی است که میتوانید به کمک آن قیمت بیت کوین را به ریال یا هر واحد پول دیگری تبدیل کنید. آدرس این سایت www.arzdigital.com است و ابزار تبدیل بیت کوین به ریال آنلاین آن کاملاً در دسترس است.

3- تبدیل بیت کوین به ریال در ایران با نوبیتکس

سایت نوبیتکس www.nobitex.ir نیز مجهز به ابزار تبدیل بیت کوین به ریال است.

4- تبدیل بیت کوین به ریال و برعکس با بای بیت کوین

وب سایت بای بیت کوین نیز ابزار قدرتمندی برای تبدیل بیت کوین به ریال دارد. یکی از مزیتهای این ابزار در سایت بای بیت کوین این است که هم زمان با محاسبه قیمت بیت کوین به معادل ریالی آن، معادل دلاری این ارز دیجیتالی را هم محاسبه میکند.

ماشین حساب مبدل بیت کوین به ریال در سایت بای بیت کوین در آدرس https://buybitcoininiran.com/bitcoin-price/ قرار دارد. کافی است روی آن کلیک کنید تا علاوه بر نمایش قیمت هر بیت کوین و نمودار قیمت بیت کوین، به راحتی بیت کوین را به ریال و دلار نیز تبدیل کنید.

شما به عنوان کسی که وارد عرصه خرید و فروش ارزهای دیجیتالی ارزشمند از جمله بیت کوین شده است باید مجهز به ابزارهای مربوط به اخبار، مدریت و حفاظت از دارایی خود نیز باشید. آشنایی به سایتهایی که قیمت آنلاین بیت کوین را اعلام میکنند، همچنین ماشین حسابهایی که قدرت تبدیل ریال به بیت کوین و بر عکس را نیز دارند، جزو ابزارهای کار شما هستند.